Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme 2020 ( Android/iPhone )

3 3.001

Android’de Ücretli Uygulamalar Nasıl Ücretsiz İndirilir?

Android marketi Google Play Store’da yer alan uygulamalar kimi zaman kalitesiyle, işleviyle doğru orantılı pahalı fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Eğer bir uygulamaya para vermek istemiyor, ücretsiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız; size önereceğimiz mükemmel bir uygulama var. “Free Store” uygulaması sayesinde Google Play Store’da bulunan ücretli herhangi bir oyunu ya da uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.  Artık ücretli uygulamaları ücretsiz indirme işleminin adımlarına geçebilriz.

Free Store isimli uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra;

Google Play Store’a giriş yapın.

 • İndirmek istediğiniz herhangi bir uygulamayı seçin;
 • Uygulamayı indirme paneline geldikten sonra sağ üst kısımda yer alan paylaşma butonuna tıklayarak paylaş seçeneğine tıklayın.
 • Paylaş seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza hangi uygulama ile paylaşmak istediğinizi soran bir panel çıkacak; çıkan panelden Free Store uygulamasını seçmelisiniz. 
 • Free Store uygulamasını seçtiğini taktirde uygulamayı indirebileceğiniz bir bağlantı açılacak. 
 • Karşınıza çıkacak son sayfada ise download butonuna tıkladığınız zaman uygulama Free store üzerinden inmeye başlayacaktır. 

Bu sayede dilediğiniz ücretli uygulamayı Free Store yazılımı sayesinde hiçbir ücret ödemeden bedava indirebilirsiniz. Peki Android kullanıcı ücretli uygulamaları ücretsiz indirme işlemini tamamladıysa sıra iOS kullanıcılarında haydi iOS’da bu adımlar nasıl oluyor ona bakalım.

Tavsiye edilen yazı: Reklamsız Ve Arka Planda Çalışan YouTube Vanced İndir

ücretsiz ücretli uygulamaları indirme
ücretli uygulamaları ücretsiz indirme 2020

İPhone’da Ücretli Uygulamalar Nasıl Ücretsiz İndirlir?

Bir süre öncesine kadar iPhone model akıllı telefonlarda ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek için JailBreak yapmanız gerekiyordu. Lakin yeni çıkan App Store alternatifleri sayesinde ücretli uygulamaları ücretsiz biçimde indirebilirsiniz. Bilgisayara yükleyeceğiniz yazılım sayesinde ya da telefonunuza direkt kuracağınız uygulama sayesinde ücretli uygulamaları ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

İPhone Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

TutuApp isimli uygulamayı telefonunuza kurarak, AppStore’da yer alan ya da zaman içerisinde belli sebeplerle kaldırılan, ücretli uygulamaları ve hileli, modlu oyun – uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

TutuApp’i indirmek için;

www.tutuapp.com/ios adresine giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra; karşınıza uygulamayı indirmeniz için bir bağlantı çıkacaktır. Uygulamayı indirin, TutuApp’in web sitesinde yer alan adımları takip ederek uygulama sertifikasını telefonunuza yükleyin. Tüm bu adımları sırasıyla yaptıktan sonra; uygulama telefonunuza başarıyla yüklenmiş olacaktır. Uygulama yüklendikten sonra; giriş yapın. Karşınıza birçok uygulamanın sergilendiği bir ekran çıkacaktır. Arama sekmesinden, hileli indirmek istediğiniz oyunu aratabilir ya da ücretli bir uygulamayı aratarak telefonunuza başarıyla indirebilirsiniz. 

3 Yorum
 1. Ata diyor

  minecraftı indirebildim ücresiz bir şekilde

 2. Nica4 diyor

  Çok güzel

 3. Arad diyor

  bu sayede premium uygulamaları indirdim

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.