1. Ana Sayfa
 2. Dizi ve Film
 3. En İyi Film Tavsiyeleri
Trendlerdeki Yazı

En İyi Film Tavsiyeleri

En İyi Film Tavsiyeleri

Film severler olarak belirli dönemlerde izleyecek bir şey bulamayız. Bu can sıkıcı durumun en iyi çözümü ise yine internet de tabiki. Başka insanların fikirlerini almak ve gözden kaçırılan filmleri değerlendirmek bu işin en temel çözümü. Bizde gerek izlediklerimiz gerekse tavsiye üstüne keşfettiğimiz filmlerden bir “En İyi Film Tavsiyeleri” adında bir liste oluşturduk. Sizde film kıtlığı çekiyorsanız eğer film tavsiyeleri listemizi okumaya devam edin. Film izlemek hemen herkesin hobileri arasındadır. Binlerce sinema filmi arasından En iyi film tavsiyeleri vermek istiyoruz. Elbette zevkler farklı olabilir. Fakat En iyi film tavsiyeleri arasında saydıklarımız her zaman kült sinema filmleridir.

Tavsiye edilen yazı: Rise Of Empires: Ottoman

En İyi Film Tavsiyeleri 2020

Enemy at the Gates (Kapıdaki Düşman) 2002

En İyi Film Tavsiyeleri Enemy at the Gates (Kapıdaki Düşman)
Enemy at the Gates (Kapıdaki Düşman)

2.Dünya savaşı sırasında gerçekleşen “Stalingrad Muharebesini” ele alan film meşhur rus keskin nişancı “Vasiliy Grigoryeviç Zaytsev’in ” hayatına değinmektedir. Zaytsevin keskin nişancı olma serüveni ve meşhur alman rakibi Erwin König’le olan mücadelesini anlatmaktadır. Tarihe adını kazıyan ve çok büyük başarılara imza atmış olan Zaytsevi Jude Law canlandırmaktadır. Bir keskin nişancının hayatını , yaşadığı zorlukları muazzam bir şekilde işleyen bir yapım. Filmin müzikleri ve atmosferide filmin başarısında büyük bir rol oynamakta. Nefesleri tutup izlediğimiz bu filmi sizlere de tavsiye ediyor ve fragmanla sizleri baş başa bırakıyorum.

Beyaz Perde : 4.4/5

IMDb : 7.6

Enemy at the Gates (Kapıdaki Düşman) Fragmanı:


A Beautiful Mind (Akıl Oyunları) 2001

En İyi Film Tavsiyeleri A Beautiful Mind (Akıl Oyunları)
A Beautiful Mind (Akıl Oyunları)

Tamamen gerçek hikayeden alınarak yapılan bir film. Nobel ödüllü matematikçi “John Nash’in” hayat hikayesini anlatmaktadır. John Nash aşırı zeki bir dehadır. Öğrencilik yıllarında birçok derse girmeyen John Nash bunun bir vakit kaybı olduğunu kendisinin bireysel çalışarak daha çok verim alacağını düşünür. Matematik alanında tam bir uzman olan Nash  kendi formülleri üstünde çalışır. Asosyal bir kişilik olan ve insanlardan pek haz etmeyen Nash’in hayatında bir şeyler ters gitmeye başlar. Kendisi bunun farkına varamaz ve artık iyice kontrolü kaybetmeye başlar. Başrolünü Russel Crowe ‘ un üstlendiği bu yapım soluksuz izlenebilecek bir biyografi filmi. Gerçek bir hikaye olması sebebiyle izleyiciyi derinden etkileyen bu yapımda film önerilerimiz arasında.

Beyaz Perde : 4.6/5

IMDb: 8.2

A Beautiful Mind (Akıl Oyunları) Fragmanı:


Ford v Ferrari (Asfaltın Kralları) 2019

En İyi Film Tavsiyeleri Ford v Ferrari (Asfaltın Kralları)
Ford v Ferrari (Asfaltın Kralları)

Otomobil tutkunlarını buraya alalım ve tarihe kısa bir bakış atalım. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu film 1960′ lı yıllarda Ford ve Ferrari’ nin Le Mans yarışlarındaki kıyasıya mücadelesini anlatmaktadır. Le Mans yarışlarını 5 senedir domine dene Ferrariye karşı Ford’ un işi zordur fakat ford eski bir yarışçı olan ve aynı zaman efsane bir araba modifiyecisi olan Carrol Shelby ulaşır ve ondan Ferrariyi geçecek bir araç yapmasını ister. Shelby araba üstünde çalışır fakat hastalığı yüzünden direksiyon başına geçip yarışamaz bu yüzden yolu efsane Le Mans pilotu Ken Miles ile çakışır. Bu iki büyük ismin de hayatlarına kısa bir bakış attığımız filmin başrollerini ise Matt Damon ve Christian Bale üstlenmekte. Bu nefes kesen hikaye’ de en iyi film tavsiyeleri listemizde yerini aldı.

Beyaz Perde : 3.7/5

IMDb: 8.2

Ford v Ferrari (Asfaltın Kralları)Fragmanı:


Taken (96 saat) 2008

En İyi Film Tavsiyeleri Taken (96 saat)
Taken (96 saat)

Bryan Mills emekli olmuş eski özel güvenlik görevlisi bir adamdır. Son derece eğitimli ve üst düzey dövüş ve silah kullanma becerisine sahip olan karakterimiz, eşiyle boşanmasının ardından kendi halinde mütevazi bir hayat sürüp bütün enerjisini kızı için harcamaktadır. Kızının arkadaşıyla beraber tatile gitmesine gönülsüz de olsa izin veren Mills ‘ ın içi hiç rahat değildir ve çok geçmeden hisleri onu yanıltmaz ve telefonda bir ses belirir. Kızını bulmak için 96 saatin var. Başrolünü ” Liam Neeson ” ın üstlendiği harika bir aksiyon filmi kendileri. İzlememiş ve tekrar izlemek isteyenler için En İyi Film Tavsiyeleri yazımızda kendisine yer verdik.

Beyaz Perde:  3.0/5

IMDb: 7.8

Taken (96 saat) Fragmanı:


Fury (Öfke) 2014

En İyi Film Tavsiyeleri Fury (Öfke)
Fury (Öfke)

2. Dünya savaşının son dönemlerinde geçen filmimiz bir tank mürettebatının serüvenini anlatmakta. Donanmanın savaşta çektikleri zorluklar, savaş psikolojileri ve hayatta kalma mücadeleleri çok güzel bir şekilde işlenmiş. Bu filmde hayatında silah tutmamış bir gencide göreceksiniz, yüzlerce askerini kaybetmiş bir komutanıda sadece bunlarla’ da kalmayıp daha nicelerini göreceksiniz. Müzikleriyle ve muhteşem atmosferiyle savaşın derin izlerini izleyiciye çok güzel aktaran yapımın  başrolünü ” Brad Pitt ” üstleniyor ayrıca Logan Lerman, Shia LaBeouf gibi başarılı isimlerde filmde yer alıyor. Savaş filmlerini seviyorsanız eğer kaçırmamanız gereken bir yapım. Bu başarılı yapımda En İyi Film Tavsiyeleri  listemizde yerini almış bulunuyor.

Beyaz Perde: 4/5

IMDb: 7.6

Fury (Öfke) Fragmanı:


3 İdiots (3 Aptal) 2009

En İyi Film Tavsiyeleri
3 idiots

Bir Hint filmi olan 3 İdiots’ta Rancho, Raju ve Farhan ülkenin en iyi mühendislik okulunu kazanmışlardır. İlk günden itibaren birbirlerini bulur ve arkadaş olurlar. Fakat eğitim sistemi, ailelerin baskısı, sürekli yarış halinde bulunmaktan asıl istediklerini yapamamak onların başına çeşitli dertler açar. Aslında anlatılan bütün ülkelerde yaşanan sıkıntılardır. Şu ana kadar Hindistan’da en fazla gişe elde eden film olarak dram ve komediyi bir arada sunuyor.

Beyaz Perde: 4,5/5

IMDb: 8,4

3 İdiots (3 Aptal) Fragmanı:


Leon (Sevginin Gücü) 1994

En İyi Film Tavsiyeleri
leon

Mathilda adlı küçük kız kötü bir aileye sahiptir. 12 yaşına geldiğinde ailesi dağılmış haldedir ve onun için tek değerli olan küçük kardeşidir. Ailesi uyuşturucuya bulaştığı için sürekli tehditler içinde hayatları devam etmekteyken bir gün Mathilda alışverişe gider. Döndüğünde ise bütün ailesinin katledildiğini görür. Korkudan ne yapacağınız bilmez halde Leon’un dairesine sığınır. Fakat Leon’da soğuk kanlı bir kiralık katildir. Ne yapacağını, nasıl davranacağını kestiremese de kıza sahip çıkar. Adeta ona babalık yapmaya başlar. Bu sırada alışık olmadığı şeyler yapması gerektiği için komiklikler de olur.

Beyaz Perde: 4,7/5

IMDb: 8,5

Leon (Sevginin Gücü) Fragmanı:


Schindler’s List (Schindler’in Listesi) 1993

En İyi Film Tavsiyeleri
Schindler’in Listesi

Film Nazi zulmünü anlatıyor ve filmde Oskar Shindler, Nazi askerlerine metal sefer tası üretmekte olan bir fabrikanın sahibi. Fabrika Polonya’da faaliyet gösteriyor ve Yahudileri kurtarmak adına Shindler fabrikasında 1100 Yahudi’ye iş veriyor. Fakat işler iyice kızışınca Shindler kurtaracağı kişilerin bir listesini hazırlıyor. Bunun için de onurlu bir mücadele veriyor. Aslında tarihin her döneminde yaşanan diktatör zulümlerine ışık tutuluyor.

Beyaz Perde: 4,6/5

IMDb: 8,9

Schindler’s List (Schindler’in Listesi) Fragmanı:


Saving Private Ryan (Er Ryan’ı Kurtarmak) 1998

En İyi Film Tavsiyeleri Er Ryan’ı Kurtarmak
Er Ryan’ı Kurtarmak

1998 yapımı film her zaman akıllarda ve liste başındadır. 2. Dünya Savaşında Amerikan ordusunda yaşanan bir olay üzerine kurgulanan filmde Ryan adlı bir askeri bulma çalışmaları yer alır. Bir anne 4 oğlunu savaşa göndermiş, 3’ü ölmüştür. Son oğlunun, yani Ryan’ın yaşadığı haberini annesine vermek için Ryan’ı arayışlar başlar ve bütün ordu seferber olur. Savaş sahnelerinin kusursuz olduğu film, adeta izleyicileri cephe içerisine götürecek ve kurgusuyla zamanı su gibi akıtacaktır.

Beyaz Perde: 4,6/5

IMDb: 8,6

Saving Private Ryan (Er Ryan’ı Kurtarmak) Fragmanı:


The Revenant (Diriliş) 2015

En İyi Film Tavsiyeleri The Revenant (Diriliş)
The Revenant (Diriliş)

1823 yılı Amerika’sının vahşi doğasını anlatan film, hayatta kalma mücadelesini en güzel anlatan filmlerden birisi. Pek çok ödülün sahibi olan filmin senaryosu hem gizemli hem de tehlikelerle dolu bir yolculuğa ayrılmıştır.

Beyaz Perde: 4,3/5

IMDb: 8,0

The Revenant (Diriliş) Fragmanı:


The Hangover (Felekten Bir Gece) 2009

En İyi Film TavsiyeleriThe Hangover (Felekten Bir Gece)
The Hangover (Felekten Bir Gece)

Komedi film severler ya da gülüp eğlenecek bir film arayanlar için Felekten Bir Gece serisi oldukça başarılı. İlkinde kafadar arkadaşlar gençlik yıllarında kararlaştırdıkları gibi bir bekarlığa veda partisi düzenlemeye karar verip Las Vegas’a gelirler. Fakat ipin ucunu kaçırırlar ve aşırı sarhoş oldukları gecenin sabahında bambaşka bir güne uyanırlar. Evde tavuklar, kaplan ve 6 aylık bir bebek vardır. Akşama dair hiçbir şey hatırlamadıkları gibi düğünü olacak arkadaşları da yoktur. İp uçlarını takip ederek olayları çözmeye çalışırlar ve bu sırada bir sürü macera yaşarlar.

Beyaz Perde: 4,2/5

IMDb: 7,7

The Hangover (Felekten Bir Gece) Fragmanı:


Babam ve Oğlum 2005

En iyi film tavsiyeleri içinde yerli filmden yana tercihini kullanmak isteyenler için en güzel yapımlardan birisi. 12 Eylül darbesinde geçen filmde Deniz’in annesi onu doğururken ölmüştür. Babası da gazetede yazardır. Fakat işler iyi gitmez ve köye dönmek zorunda kalırlar. Fakat babasıyla dedesi arasında fırtınalar kopmaktadır. Deniz de bu fırtınanın içinde yer edinecektir.

Beyaz Perde: 4,5/5

IMDb: 8,3

Babam ve Oğlum Fragmanı:

En iyi film tavsiyeleri daha çoğaltılabilir. Fakat görüntü kalitesi, ses sistemi ve filmleri izlediğiniz ortam da alacağınız hazda en az En iyi film tavsiyeleri kadar belirleyici olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (159)

 1. Bence en iyi film dünya savaşı 2 dir

 2. 1 ay önce

  The Way Back kesinlikle izlemelisiniz.

 3. Ford ve ferrari o film çok güzel

 4. Thor Ragnarok güzeldir

 5. 1 ay önce

  Bu filmler çok güzel

 6. Bu filmlerin bi çoğunu izledim akıl oyunları hariç onu da izlemek isterim

  • 1 ay önce

   Kapida düşman güzel bizim tarihimizde o kadar büyük adsız kahramanlar varmı bizim sinemamızda bu tür filmler yapıp onların adını olumsuzlestirse ve ebediyen unutulmasalar

 7. Fury çok güzel film

 8. Kapıdaki düşmanı hiç izlemedim ama bence çok iyi bir filme benziyor

 9. 1 ay önce

  joker filmi gayet guzel

 10. 1 ay önce

  asfaltın kralları hakikatten güzel bir film

 11. 1 ay önce

  film izlemek bi sanattır arkadaşlar uzmanların tavsiyelerini dinleyin 🙂

 12. Fury cok guzel bir film

 13. Burdaki filmlerin bazılarını izledim cidden güzel filmler benimse iki film tavsiyem olacak bunlar;
  1) Bird Box ve 2) Escape Room
  İzlemenizi tavsiye ederim 🙂

 14. Asfaltın kralları her zaman izliyorum hakkat çok iyi flim

 15. Filimler gayet iyi

 16. 1 ay önce

  Filmlerin bazılarını izledim ve çok güzeldi elinize sağlık başka aksiyon ve bilim kurgu filimleride ko yarsanız çok iyi olur

 17. akıl oyunları serisi mutlaka izlenmeli tavsiye ediyorum

 18. hepsini izledim

 19. 1 ay önce

  Bence labirent seriside efsane izleyin derim

 20. Benim en begendigim dizi ford v ferrari asvalt krallari cok iyi dizi

 21. Sölediğiniz nerdeyse bütün flimler cok güzeller yarısını izledim ve cidden haklısınız

 22. 1 ay önce

  Fury öfke çok iyi filim daha dün izledim bence en güzeli bu filim

 23. Bence öfke bütün filimlerden daha iyi

 24. bence en iyi dizi cukur

 25. Bence en iyisi fury

 26. kapıdaki düşman ı izlemeyen varsa tavsiye ederim . taken de öyle

 27. bence dizi olarak teen wolf

 28. filimleri seven biriyim ve çok güzel seçenekler

 29. 1 ay önce

  Akıl oyunları bu tavsiye ediyorum

  • Burdaki birkaç filmi izlemistim mükemmel filmler çok iyi liste hazırlamışlar teşekkür ederiz. Bu sitenin yararlı olduğunu düşünüyorum…

 30. Recep ivedik😂👌🏻

 31. 2020 film sezonu. Neler neler uu

 32. Duru efsane film ya

 33. Hızlı ve öfkeli en mükemmel filmdir

 34. Takeni izledim cok güzel bir filim

 35. Bana göre en iyi film kung-fu panda sizde izelyin çok güzel bir film

 36. Bence en iyi film pennywies

 37. Guzel ama biraz uzun olmuş

 38. Harika olmus elinize saglik

 39. Taken 96

 40. Gerçekten çok güzel filmlermiş

 41. Bana göre avengers end game

  • Filmler çok güzel herkese tavsiye ederim. Bir kaç tane Türk filmi de eklenmeliydi.

 42. 1 ay önce

  Hepsi çok güzel

 43. Fury👍

 44. Logan da güzel film

 45. 1 ay önce

  Escape Room efsane film arkadaşlar tavsiye ederim. Korku ve gerilim sevenler izlesin 👌🏼

 46. Loganda iyi

 47. 1 ay önce

  Kaptan amerika kış askeri çok efsane film benim çok hoşuma gitti herkeze tavsiye ederim izlemeyenler izlesin..

 48. 1 ay önce

  Akıl oyunları tabikide favorim

 49. Mega gute Filme
  Danke für die Empfehlung.
  Güzel filim, herkese önerim

 50. 1 ay önce

  Ford v Ferrari der susarım abi

 51. Okudukdan sonra benim ilgimi ofke adli filim cekdi ve onu izleyeceyim filimler sirasina ekledim

 52. 1 ay önce

  Bence karate kids hence güzel bir film bu listede olmasa bile benceolmalı

 53. A beautiful mind kesinlikle en iyisi . Fury da iyi filim . Zamaniniz varsa hepsininizleyin

 54. 1 ay önce

  V for vandeta çok güzel tavsiye ederim pişman olmazsınız

  • 3 hafta önce

   Bence ilk sırada batman fark knight olmaydı sonrada evengers end game Türk flmlerife iyi seçilmii

 55. 1 ay önce

  Çok güzel filmler var dizede öneririm arkadaşlar herkesin karakterine göre.

 56. Dünya savaşı 2 en beğendiğim film

 57. Bence en iyi film suicide squad

 58. Ajan 47 filim çok güzel ve aksiyon dolu bir filim böl zamınızda izlemenizi tavsiye edeeim

 59. 1 ay önce

  Güzel seçimler.👍🏼

 60. Ben bugün izleme nasibi oldu Rambo Son Kan ( Last Blood) izlemeyen varsa mutlaka izleyin harika ötesi bir film silvester stalyone ye helal olsun yaşına göre mükemmel oyuncu kalite resmen

 61. 1 ay önce

  Thor Ragnarok , Ben Efsaneyim , Ben robot Ve Yüzüklerin efendisi Çok güzel filmlerdir ….

 62. Tekrar izlemek lazım süper liste olmuş 👌

 63. 1 ay önce

  Rise of empire de güzel izlemezi tavsiye ederim tam içeriği eksik ama yine de güzel

 64. Hepsi çok güzel filimler ben daha çok thor ve hızlı ve öfkeli serilerini seviyorum:))

 65. FURY en güzeli bir çok kişiye pubg de ilham oldu 🙂

 66. Aksiyon filmleri çok heyecanlı ve sürükleyici oluyor 🙂

 67. Çin Seddi Thor Ragnarok Rambo Son kan izlemeye Değer

 68. The Way Back kesinlikle izlemelisiniz.

 69. 1 ay önce

  Bence filmler gerçekten insanı büyüleyen şeyler ve bu yaptığınız çalışma bunun için cok etkili😄

 70. Ford v ferrari der tek geçerim

 71. Guzel ama eksik

 72. Burdaki coğu filmi izledim hepside güzel

 73. Bu filmlerin hiç birini izlememiş olmak büyük kayıp yaaa

 74. Sevgili admin ne zamandan beri aklımda kapıdaki düşmanı izlemek vardı sınavlar gibi telaşlar yüzünden aklımdan çıkmıştı senin sayede aklıma geldi ve şu an izliyorum teşekkürler

 75. 2019 ve 2020 film sinema haritası efsane şekilde başladı ve devam ediyor

 76. Hızlı ve öfkeli 5 en iyi filmlerden biridir
  Sahil güvenlik izlemenizi tavsiye ederim
  Karayip korsanları 5 salazarın intikamı

 77. Abi bence en iyi film Thor ragnarok

 78. Elinize sağlık gerçektende çok güzel filmler var

 79. Burdaki çoğu filmi izledim hepside çok güzel

 80. Bencede daha hızlı ve öfkelinin en sonuncusu da izlenmeli.

 81. Abi efsosun

 82. 2020 de çıkacak avatar filmini bekliyoruz 1 güzeldi 2 aynı olur insallah

 83. Kapıdaki düşman çok güzel bir film

 84. Thor serisine bayılıyorum abi ya adam böyle çekici resmen deli gibi kullanıyor habire izleyesim var

 85. Bu filmlerin hepsi birbirinden güzel

 86. En etkilendim film fury tank filmi şiddetle tavsiye ederim

 87. 3 idiots çok güzel bir film her zaman da izlerim cok komik ve eģlenceli

 88. Çocukluğumun filmi hayalet gemi

 89. Berat ben efsane yumruk var godzilla var bunlar çok iyi ya tavsiye ederim valla ama çok heycanlı film ler ya

 90. Inception bir numara olması lazım

 91. Ben yukarıda gösterilen filmlerin bir kısmına baktım .
  Ve baktiklarim çok güzel . Bakmadiklarima bakmak isterim

 92. leon filimi çok güzel hem böyle bir karakter var bir oyunda

 93. LEON filmini tavsiye ederim süper arkadaslar.

 94. Listedeki filmler gayet güzel filmler benimde önermek istediğim bir film var oda “beynimdeki yangın”

 95. Fury efsane

 96. En iyi film fury bence

 97. 3 hafta önce

  Çok işime yarayan öneriler oldu. Çok teşekkür ediyorum.😊🌹🌹

 98. 3 hafta önce

  Filmlerin hepsini izledim çok iyi

 99. Hızlı ve öfkeli 8 bence❤️

 100. 2020 de çıkacak avatar filmini bekliyoruz 1 güzeldi 2 aynı olur insallah bidee LEON tavsiyee ederim 2 side harika

 101. Gerçektende canım sıkılıyordu film önerileriniz için teşekkür ederim

 102. 3 hafta önce

  Bence limitless en iyi filmlerden birisi

 103. Hangouver üçleme olan bir komedi filmi tarz olarak komedi seviyorsanız sizi gayet mutlu edecek güldürecek bir yapıt tavsiye ederim

 104. Diriliş filmi nü izledim ve çok güzel bir filim hikaye intikam ve hayatakalma adına kurulu bir filim çok güzel bi filim

 105. Asfaltın kralları çok ilgimi çekti şimdi gidip izliyecem. Dijitürk kiralama yoluyla izliycem inşallah buna değer.

 106. The Way Back kesinlikle izlemelisinizzźz.ZEVKLEN izleyeceksin

 107. Bu gördüğüm film tavsiyesi gayet iyi. Ama türk sinamasıda olursa çok güzel olur…

 108. 3 idiots çok güzel bir film her zaman da izlerim cok komik ve eģlenceli. Filmlerin hepsini izledim çok iyi tavsiye ederim herkese

 109. Sölediğiniz nerdeyse bütün flimler cok güzeller yarısını izledim ve cidden haklısınız

 110. Film tavsiyeleri çok güzel

 111. 3 hafta önce

  Elinize sağlık gerçekten çok güzel bi film olmuş teşekkürler.

 112. Türk filmi olarak bence arog veya arif ve 216 ekleseler.

 113. Babam ve oglum askerdeyjen izledim cok etkilendim baya da ağladım

 114. Filimler güzel ama türk filmide olsa güzel olurdu bence.

 115. 3 hafta önce

  Flim tavsiyeleriniz çok iyi ama içerik birazdaha genişlesin

 116. Bruce Lee gelseydi daha iyi olurdu

 117. Bence çok güzel filmler bır çoğu nu izledim diğer lerini izyecegim tesekurler

 118. Burdaki filmlerin bazılarını izledim cidden güzel

 119. Bence Türk filmi olarak gıra gelmelidir.

 120. Bence Türk filimleride olsa güzel olurdu mesela Arog ve Gora gibi filmler

 121. 2 hafta önce

  DÜNYA SAVAŞI Z OLMALİYDİ

 122. Filmler efsane. Biraz daha Türrk olsa efsane olur

 123. Aga güzel ama ben olsam Kemal Sunal filmleri eklerdim

 124. Filmler gayet güzel. En çok beğendiğim 2 film 3 aptal ve Diriliş. Başarılar.

 125. The hangover ve the revenant çok güzel iki film tavsiye ederim.Teşekkürler Teknothor

 126. Burdaki filimneri izledim çok güzel filim devamı gelsin

 127. 2 hafta önce

  Abicim Akıl oyunları çok güzel beğendim artık hep burdayiz 3 film izledim gerçekten çok güzel

 128. Babam ve oğlum iu izledim çok duygusal ya

 129. çok güzel filmler gerçekten joker filmide eklenmeliydi