Call of Duty Mobile Çıktı ! Cod Nasıl İndirilir ?

3 133

Call of Duty Mobile

Cod: Mobile; Call of Duty: Mobile olarak bilinmektedir. 2019 Ekim itibariyle piyasalarda bulunmaktadır. Cod: Mobile’ın kısa zamanda PUBG Mobile’ı tahtından etmesi beklenmektedir. Bilhassa, Battle Royale tarzında oyun sevenlerin bu oyunu çok sevecekleri aşikardır. 

Cod: Mobile; oyun dünyasındaki kişilerin bildiği üzere bir süredir test aşamasındaydı. Activision; Ekim 2019 itibariyle Cod: Mobile’ın iOS ve Android platformlarında kullanıcıların beğenisine sunulduğunu açıklamıştır. Cod: Mobile; bilhassa grafik özellikleri sayesinde dikkat çekmektedir. PUBG Mobile’ın kullanıcıları yoran grafik özelliklerinden bıkan kişiler için bu oyunun grafik özelliklerinin eşsiz nitelikte olduğunu söylemek mümkündür. Cod: Mobile; diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi yaklaşık 100 adet oyuncuyla oynanmaktadır. Oyunlara beşe beş takımlar halinde katılmak mümkündür. Bunun yanı sıra, oyunun Zombi modunun oldukça beğeni topladığını ifade etmek gerekir. 

call of duty mobile 2019

Cod Mobile Neler Vaat Ediyor?

Cod: Mobile; ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır. Oyunun konsol kalitesinde oyun deneyimi vaat ettiği bilinmektedir. Buna ek olarak, oyunda arkadaşlarla sohbet etmek mümkün olmaktadır. Oyun içerisinde Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Modern Warfare’ın oldukça popüler konumdaki haritaları yer almaktadır. Oyunun dikkat çekici özellikleri arasında sıralama modu bulunmaktadır. Sıralama modunu kullanarak en üst sıraya yerleşmek oyunu çekici kılan detaylar arasındadır. Buna ek olarak, oyunun arkadaşlarla beraber oynandığı sırada en fazla Klan ödülünü kazanmak için ciddi bir yarış olacaktır. Bu bağlamda, tüm oyuncuların Klan ödülü için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullanması söz konusudur. 

Cod: Mobile; tüm bu özelliklerine ek olarak, Gameloop Android emülatörü sayesinde bilgisayar üzerinden klavye ve mouse desteği alınarak oynanabilecektir. Bu özellikler dikkate alındığında yeni bir Call of Duty oyununun piyasaya sürüldüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunu mobil platformda oynamak istemeyenler için bu özelliğin çok önemli olduğunu belirtmek gerekir. Gameloop emülatörü sayesinde bu oyunu oynamak isteyenlerin karşısına yalnızca emülatör kullanan oyuncular çıkacaktır. Çapraz platformun olmayacağını belirtmek gerekir. Cod: Mobile’ı akıllı telefon veya tabletlerinden oynamak isteyenler için bu özelliğin çok değerli olduğu bilinmektedir. Özel anahtar haritalama desteği; mobil ve bilgisayar kullanıcılarının ayrı tutulmasını sağlayacaktır. 

Call of Duty Mobile Nasıl İndirilir?

Call of Duty Mobile’ın resmi sitesii callofduty.com dan indirme işlemini yapabilirsiniz. Direkt olarak indirme linkleri ise aşağıda verilmiştir. İndirmek için hemen cihazınızın ios ya da android seçimini yapıp tıklayabilirsiniz.

Android için ;       

android indir

 

İos için;

ios indir

 

3 Yorumlar
  1. Elnur diyor

    sizden görüp indirdim çok iyi oyun

  2. Asokocovali diyor

    gerçekten harika

  3. Fateh diyor

    Gözel oyundur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.