PUBG Mobile Android ve iOS Platformlarında Yayınlandı !

Son zamanların en ünlü oyunu PUBG, nihayet mobil platformlarda yerini aldı. Uzun zamandır bir çok oyuncunun beklediği PUBG Mobil versiyonu artık ios ve android platformunda paylaşıldı. Şuana kadar sadece Çin’de indirilebilen oyun ilk önce Kanada ve sonrasında dünya genelinde paylaşıma sunuldu.  Oyunun mobil versiyonunun adı ise “PUBG Mobile”. Tencent tarafından yayınlanan oyuna App Store ve Play Store’den kolayca erişebilirsiniz.

Mobil oyunun PC sürümünün mükemmel bir şekilde mobile aktarıldığını açıklayan Tencent, mobil oyunda sesli sohbetin de bulunduğunu söyledi. PC sürümüyle arasındaki tek fark mobil versiyonun ücretsiz olması.

PUBG Mobile, Apple tarafından bakıldığında sürüm olara iOS 9 ve üzeri sürümleri destekliyor. PUBG Mobile iPhone 5S’e kadar destekliyor fakat Tencent oyun akışı açısından iPhone 6 ve üzeri cihazlar için öneriyor. Oyunun Android sürümü ise Android 5.1.1 Lollipop ve üzeri sürümleri destekliyor. Tencent, en az 2 GB RAM olan cihazlarda oynanmasını tavsiye ederken Google Play listelerine göre 500’den fazla Android cihazı desteklediği görülmektedir.

Oyunu Android ile indirdiğinizde 674 MB’lık, iOS’ta ise 892 MB’lık bir yükleme yapıyor. Oyuna girdikten sonra da indirme yapılabilir.

Ücretsiz sunulan PUBG Mobile, bilgisayarı PUBG kaldırmayanlar için iyi ve güzel bir alternatif olabilir.Sizlerde oyunu indirmek istiyorsanız aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz !

Android | Pubg Mobile İndir !

iOS | Pubg Mobile İndir !

PUBG Mobile Android ve iOS Platformlarında Yayınlandı !” için 6 yorum

 • Mart 23, 2018 tarihinde, saat 11:56 am
  Permalink

  bilgilendirme için sağolun rulesten kurtulduk sonunda

  Yanıtla
 • Mart 24, 2018 tarihinde, saat 6:39 am
  Permalink

  bilgisayarıma yükleyemiyordum telefonda deneme şansım oldu

  Yanıtla
 • Mart 27, 2018 tarihinde, saat 10:12 am
  Permalink

  sizin paylaşımınız sayesinde pubg mobil versiyonunun çıktığını öğrendim çok sağolun gerçekten

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir