LoL Skin Hilesi İndir 2019

Herkesin bildiği üzere LoL açılımı League of Legends olan Riot Games şirketi tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyundur. Tür olarak çevrimiçi çok oyunculudur. 27 Ekim 2009’da piyasaya giren oyun günümüzde çok popüler bir oyun haline gelmiş durumda. LoL oyununun atası olarak Dota’yı gösterebiliriz.

Peki ama asıl konumuz olan LoL Skin Hilesi Nedir? LoL Skin Hilesi Nasıl Yapılır ? Haydi bu soruları birlikte cevaplayalım.

LoL Skin Hilesi

lol skin
lol skin hilesi

LoL Skin Hilesi nedir sorusuna gelecek olursak LoL kostüm hilesi diyebiliriz. LoL kostüm hilesi sayesinde dilediğiniz kostümü ücretsiz kullanabilirsiniz. Uygulama sizlere tüm şampiyonların tüm kostümlerini sunuyor ve üstelik kullanıcıların yapmış olduğu custom skinlere de yer verilmiş. Custom skin yani özel tasarlanmış skin diyebiliriz. Üstelik sadece kostümler değil renk paketleri de LoL Skin programında mevcut.

LoL Skin Hilesi sayesinde eğer satın almak istediğiniz bir kostüm varsa bu program sayesinde deneyip oyun içinde kostüme skill efektlerine vs. bakabilirsiniz. Eğer LoL oynarken görüntü istiyorsanız, ücretsiz şekilde tüm kostümleri size sunan LoL Skin tam size göre!

LoL Skin Hilesi Nasıl Yapılır?

lol skin hack
lol skin hilesi

1- Önce oyunu açıp sonra LoL Skin programını açıyoruz.

2- Hangi şampiyon kostümünü istiyorsak onu seçiyoruz ve aktif ediyoruz.

3- Şampiyon seçim ekranında varsayılan şampiyon kostümünü seçmeyi unutmayın !

4- Oyunun yüklenme ekranında ve oyun içinde seçtiğiniz kostüm karşınıza gelecketir.

İndirme Linki

İNDİRMEK İÇİN TIKLA !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir