Fortnite’ta Bedava V-Bucks Nasıl Kazanılır?

5 4

Fortnite içerisinde farklı alanlara yönlendirilmiş şeylere harcanan V-Bucks’ın bedava kazanma yollarını sizler için derledik.

Keza Battle Royale PvP modunda keza de Save The World öykü modunda harcanabilen oyun içi para birimi V-Bucks tamamen silahlar, tuzaklar, alet şemaları ve yeni kahramanlar taşıyan Lama Pinata kart paketleri satın alabilirsin! Ancak sitelere tarafından değiştirme gösterse de 1000 V-Bucks için sıradan 30 TL gibi bir vergi ödemeniz gerekiyor. Dilerseniz haberimizin devamındaki ipuçlarından faydalanarak ücretsiz V-Bucks kazanabilirsiniz.

Save The World Kilidini Açın

Fortnite’ın 2018’de bedava olarak oynanan PVE modu Save The World’de bir defa kazanarak galibiyet kilidini açtığınızda tüm Epic Games alanlarında kullanabileceğiniz V-Bucks ödülü alırsınız. Bunu Fortnite için harcamak adamakıllı size kalmış.

Asıl Öykü Storm Shield Defense

Esas hikayede ilerlerken açtığınız her Storm Shield Defense başarısı sizi 100 V-Bucks ile ödüllendirir ve bu başarıları defalarca yapabilirsiniz.

Challenge

Meydan okuma görevlerini her tamamladığınızda 50 V-Bucks ödül alırsınız. Bu görevler 10 defaya kadar tekrarlanabilir.

Daily Quest

Günlük görevler meydan okumalardan fazla daha basit yapılabilir ve her biri 50 V-Bucks verir. Çabuk tamamlamak için görevlerde bahşedilen zorunlu talimatları yerine getirmeyi unutmayın.

Collector’s Book Düzey Atlatma

Fazlalık olarak aldığınız tüm eşyalar Koleksiyoncunun Kitabında depolanır. Bu eşyalarla kitabı 6. seviyeye getirdiğinizde 500 V-Bucks ile ödüllendirilirsiniz. Sadece kopya eşyaları saklayabildiğinizi unutmayın.

Kaynak : http://www.ign.com/wikis/fortnite/How_to_Earn_Free_V-Bucks sizlere www.teknothor.com farkıyla sunulmuştur

5 Yorumlar
 1. milad diyor

  bunu araştırıyordum güzel konu olmuş

 2. husein diyor

  sa

 3. enginunal001 diyor

  sea boys

 4. enginunal001 diyor

  sa kardeşler

 5. tahr diyor

  sea

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.