Wolfteam’e Kapadokya Haritası ve Yeni Karakterler Eklendi

1 1

Netmarble Türkiye, Wolfteam için 2 Nisan 2018 tarihinde yayınladığı yeni güncellemeyle Wolfteam severleri meraklandıracak bir çok yeniliğe imza atıyor. Bu güncellemeyle Türkiye’nin benzersiz güzelliklere sahip olan dünya turizminin en gözde bölgesi Kapadokya’nın haritası oyuna ilave ediliyor.

Kapadokya Haritası Oyuna Eklendi

Pers dilinde “Güzel Atlar Ülkesi” manasına gelen Nevşehir’in Kapadokya bölgesinin yapı çevre özelliklerine sahip ve Peribacası figürlerinin sıkça bulunduğu Kapadokya Haritası oyuna ilave edildi. Kapadokya’nın tarihi dokusu ilk defa Wolfteam macerasına konu olurken, oyuna yeni ilave eden kuvvetli karakterler ve silahlar da heyecanın dozunu iyice artırarak espor turnuvalarında da benzersiz bir oyun keyfi sunuyor. Kapadokya haritası bu arada oyuncuların değişik stratejiler geliştirmesi açısından çok istikametli olanaklara sahip. Kapadokya haritası ASUS Wolfteam Ligi ve Asus Wolfteam Türkiye Kupası turnuvalarında da kullanılacak.

2 yeni karakter ve 2 yeni silah

Wolfteam’in yeni güncellemesi oyuna VEPR-12 Seçkin ve AK-47 Seçkin isimli 2 yeni silah da ilave ediyor. Oyuna ilave eden iki yeni karakter ise Tetra Özel Sürüm ve Rin Özel Sürüm. Bu aktüellemelerle beraber hem oyun keyfi hem de mücadele artacak, yeni haritayla birlikte rekabet üst düzeye erişecek.

1 yorum
  1. muhammedmehdi diyor

    insallah yüklenir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.