İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Bedava İnternet Kampanyaları

Bedava İnternet Kampanyaları

bedava internet kampanyaları

Bedava İnternet Kampanyaları

Bedava internet elde etmek isteyen kullanıcılar için yenilenen mobil şirketler isteklerini kırmayarak tek yüklemelerine veya farklı önerilerin kabul edilmesindeki durumlarda kullanıcılarına internet kotalarını vermektedir. Her sene olduğu gibi bu sene de internet konusunda kullanıcılar bedava GB’ları kapmak için araştırmalar yapmaktadır. Bizler de bu yazımızda kendilerine daha kolay hizmetler sunmaları için bazı kampanyalardan bahsetmek isteriz. Öncelikle Türkcell kullanıcıların kullanabilecekleri kampanyalar şu şekildedir; Dergilik kampanyası, GNC çatlat kampanyası,  Sürpriz nokta kampanyası ve Kazandıran kampanya şeklinde ilerlemeleri sürdürmektedir. Belirlemiş olduğumuz kampanyalardan bir tanesini elde etmek için cihazlarınızda yer alacak olan uygulamaları indirmeniz gerekiyor. Bunlar hakkında bilgi sahibi değilseniz, internet sitemizin diğer konularına bakarak bedava internet kampanyalarından nasıl faydalanacağını öğrenebilirsiniz.

Diğer Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone firmasının da geride kalmadığı ve her sene aktif olarak yaptığı bedava kampanyaları bu sefer uygulamalar üzerinde yerini almaktadır. Bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılar Vodafone internet avcıları ve yanımda uygulamasını kullanaraktan internet sahibi olabilmektedirler.  Bunun için kullanmış olduğunuz telefon işletim sistemin mobil mağazasına giriş yaparak hangi uygulamayı indireceğinizi belirtip, indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında istenilmekte olan sözleşmeleri kabul edip internet keyfini yaşayabilirsiniz. Türk Telekom bu konularda kullanıcıların yeni sistemlere geçiş yapmaları konusunda bedava internet hizmetlerinden faydalanabileceklerini belirtilmektedir. Örnek olarak faturasızdan faturalıya geçiş yapan kullanıcıların kullanabilecekleri 10 GB internet paketi kendilerine hediye ediliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

TeknoThor'un kurucusu olan, bilgisayara düşkün, motorcu, minik kelebeğini yekpare edinmiş fare ve hayallerinin peşinden koşan bir Webmaster.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Cok gerekli bir olay