Telefon Numaramı Kim Nasıl Kaydetmiş?

1 7.905

Telefon Numaramı Kim Nasıl Kaydetmiş?

Telefon numaramı kim nasıl kaydetmiş diyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız bunu öğrenmek için GetContact uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamanın yapım amacı, istenmeyen numaraları engellemek olsa da, başka kişilerin sizi rehbere nasıl kaydettiğini gösteren özelliği ile en çok kullanılan özellik haline gelmiş ve bu sayede popüler olmuştur. GetContact uygulamasına giriş yaptığınızda sizin rehberinize erişim sağlamasına da izin veriyorsunuz ve uygulama çalışma mantığı ise uygulamaya giriş yapanların rehberine erişip bunu ortak havuzda toplamak.

getcontact

GetContact Nasıl Kullanılır? Özellikleri Neler?

Arama Engelleme Özelliği

İstemediğiniz arama yapan numarayı engelleyebilirsiniz. Ve bu arama yapan numarayı raporlayarak tüm GetContact kullanan kişilerin korunmasına olanak sağlayabilirsiniz. Diğer kullanıcıların raporladığı istenmeyen çağrı atan numaraları, “Spam Koruma” özelliğini açarak otomatik olarak korunabilirsiniz.

Keşfet Özelliği ( Rehberde nasıl kaydedildiğinizi gösteren özellik )

GetContact uygulaması, kişilerin sizi rehberine nasıl kaydettiğini gösteren ve ayrıca daha önce bilip tanıdığınız insanları numara yöntemiyle bulduğunuz bir uygulama. Bir kişiye iletişim isteği gönderebilirsiniz. Eğer istek gönderdiğiniz kişi sizin isteğinizi kabul ederse onunla iletişime geçebilirsiniz.

GetContact İndir

Google Play | GetContact İndir !

 

iOS | GetContact İndir !

1 yorum
  1. Bilinmedik diyor

    Çok yararlı bir paylaşım

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.