Minecraft ve GTA San Andreas Apk İndirin!

0 4.316

Minecraft Apk

Son birkaç yılın en etkili ve keyifli oyunlarından birisi olan Minecraft özellikle çocukların büyük ilgisini çekiyor. Sanal dünya oluşturmak için briket, bloklar, hayvanlar ve daha fazlası inşa malzemeleri ile kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz bu oyun tam olarak Minecraft Pocket Edition olarak isimlendirilmektedir.  Yeni sürümleri ile gelen yeniliklerde farklı modlar ile karşımıza çıkan oyunu Minecraft olarak sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Google Play Store’dan 25 Milyon gibi yüksek bir indirilme oranına sahip olsa da oyun içi ücretlendirmelerle karşılaşmamak adına Minecraft versiyonunu sizlere sunmuş bulunmaktayız. Grafik bakımından oyuna ilk bakış açınız olumsuz olsa da oyunu oynadıkça ne kadar keyif verici olduğunu görebilirsiniz. Milyonlarca kişi tarafından beğenilerek oynan Minecraft başta ölümsüzlük hilesi olmak üzere sınırsız blok hilesi ile de tercih edilen oyunlar arasındadır. İnşa ettiğiniz yapılarınızı yaratıklara karşı korumak birincil göreviniz sağlam yapılar olmasıdır.

Kaynak; Minecraft Apk indir

GTA San Andreas Apk

Bilgisayar oyunlarının vazgeçilmezi olan GTA nihayetinde Akıllı telefonlar veya Tabletler üzerinden oynanabilir şekilde yapımcı Rockstar Games tarafından geliştirilerek sunuldu. Bilgisayar ile arasında pek bir farkının olmadığı aksine gerek grafik gerekse ses kalitesi olarak daha da çok üzerinde çalışıldığı gözlemlenenler arasındadır.  Google Play üzerinden güncel fiyat olarak 18.99 TL gibi bir rakama satılıyor olması oyun severleri üzüyor olsa da sizlere ücretiz bir şekilde GTA San Andreas full apk dosyası sunmayı ihmal etmedik.

Oldukça geniş haritası ile şehrin merkezinde yapabileceklerinizin sınırı yok. İster motosiklet çalın, isterseniz araba çalın. Şehrin mafyaları ile dalga geçercesine kavga edin. Arabalarla insanları ezebilir daha sonrasında kaçabilirsiniz. Tamamen rahat bir yaşam sürme üzerine kurulu oyunun GTA San Andreas full apk dosyalarını Android cihazlarınıza kurarak oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

 Kaynak; GTA San Andreas Hile apk indir

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.