Minecraft Pocket Edition 1.7.0.9 Hileli Apk İndir

Minecraft Pocket Edition 1.7.0.9 Hileli Apk İndir

Minecraft Pocket Edition oyunu bildiğiniz üzere genel olarak hayatta kalma yani survival ve inşa etme amacı taşıyan bir oyundur. Minecraft MOJANG şirketi tarafından piyasaya sunulmuştur. Oyun tamamen piksellerden oluşmaktadır. Başta belirttiğimiz gibi oyunda amaç hayatta kalmak, çeşitli materyalleri toplayarak sığınacak bir ev yapmak bizi öldürebilecek zombilerden korunmaktır.

Oyuna erişebilmek için realm giriş yapmak zorundasınız bunun nasıl yapılacağı hakkında aşağıda video vereceğim izleyerek yapabilirsiniz arkadaşlar. Oyunun beta sürümünü indirerek oyuna gelecek olan yeniliklere erkenden sahip olabilirsiniz. Beta sürümüne gelen 2 yeni özellik mevcut bunlar;

Potion of Slow Falling yani yavaş düşme iksiri ve Phantom Membrane yani fantom zarı şeklinde gelen özelliklerdir. Minecraft Pocket Edition Google Play’de en çok satan oyundur. Oyun Google Playde ücretli olarak satılıyor fakat sitemizden ücretsiz bir şekilde telefonunza veya tabletinize oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Nasıl Kurulur?

  • Cihazınızda Minecraft’ın herhangi bir sürümü varsa kaldırın
  • Minecraft v1.2.10.2 sürümünü indirme linkleri kısmından indirin
  • v1.2.10.2 sürümünü indirdikten sonra oturum açın ve oturumunuzu kapatmadan Minecraft’ı kapatın
  • v1.2.10.2 sürümünü silmeden 1.7.0.9 sürümünün kurulumunu üzerine kurun ve açın sonrasında oyununuz satın almış gibi lisanslanacaktır.

Oyundan Ekran Görüntüleri

minecraft pocket edition full indir
minecraft pocket edition full indir 2018
minecraft pe full indir
minecraft ekim son sürüm indir

İndirme Linkleri

Minecraft v1.2.10.2 APK İNDİR

Minecraft v1.7.0.9 APK İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir