Steam Mağazasında H1Z1 Ücretsiz Oldu !

Bir hayatta kalma oyunu olan H1Z1 bugün saat 10′ da ücretsiz oldu. 29 Şubatta 31 TL’ den satılan oyun şuanda Steam Mağazasında ücretsiz oynanabilir durumda. Ek olarak oyunu ücretli alan kişilere oyun içinde hediyeler verilirken, isteyen kişiler ise Steam iade politikasıyla verdikleri ücreti geri alabilecekler.

Geçtiğimiz haftadan H1Z1 Firması ; Daybreak Game Company (eski Sony Online Entertainment) tarafından erken erişime bırakılan oyun modlarından sonra üretimci şirket bariz bir dönüş yaptı. Bugün saat 10’da ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Herkesin kafasında soru işareti olan soru ise “Oyunu ücretli alanların ücretsiz indirenlerden farkı olacak mı?” sorusu. H1Z1’in oyun için satın alımları oydaki oynanışına hiçbir etki etmemekle beraber, sadece görüntü amaçlı satın alımlar gerçekleştiriliyor.

Üretici Şirket ise bu suali şu biçimde yanıtladı:

“Erken Erişim’de geçirdiğimiz zaman süresince oyuna dayalı şahane kararlar vermemize yardım eden tüm sadık oyuncularımıza, alttakileri kapsayan “H1Z1 Teşekkür Paketi” ile oyunu ücretli şekilde satın alanları ödüllendireceğiz.

 • Gasrunner Hoodie
 • Bloom Survivor T-Shirt
 • Splinter Camo ARV
 • 10 Victory Crates
 • 10,00 Skulls

Oyunu fiyatsız olduktan sonra imalci şirketi desteklemek emelli oyun içinde 20$, 50$ veya 100$ karşılığında satın alınabilen ve çeşitli kaplamalar, kasalar ve Kafatasları (H1Z1’İN oyun içi para birimi) kapsayan yeni satın alınabilir DLC kutuları ilave edilecek. Bunları satın alarak şirkete destek olabileceksiniz.

H1Z1 Steamda Ücretsiz şekilde yayınlandır indirmek için hemen tıkla !

h1z1

Steam Mağazasında H1Z1 Ücretsiz Oldu !” için 4 yorum

 • Mart 9, 2018 tarihinde, saat 10:37 am
  Permalink

  gerçekten çok işime yaradı sayenizde h1z1 i indirdim oynuyorum şuan

  Yanıtla
  • Mart 9, 2018 tarihinde, saat 12:21 pm
   Permalink

   benimde işime yaradı vallaha ben paralı almıştım steamı sildim pc formattan sonra size bakaerken gördüm iademi istedim bedava indiriom şu an :d

   Yanıtla
 • Mart 10, 2018 tarihinde, saat 3:50 pm
  Permalink

  bu site baya değerlenecek yerimizi aldık ve bu arada sayenizde farkına vardım ve indirdim teşekkürler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir